Põltsamaa põnevad pakkumised turismimessil Tourest

Balti riikide suurim turismimess Tourest tuleb taas – sedapuhku 8.-10. veebruaril 2024 Tallinnas Eesti Näituse messikeskuses. Põltsamaa osaleb messil Kesk-Eesti stendis, kus ühiselt on end tutvustamas Põltsamaa, Järvamaa, Viljandi, Soomaa ja Mulgimaa.

Ühist messileminekut veab eest Kesk-Eesti turismiarendusorganisatsioon, kes on koondanud kokku kogu Kesk-Eesti ja Viljandimaa piirkonna, organiseerinud messipinna, kujundused, tegevused boksis jm.

Kesk-Eesti turismiorganisatsiooni juht Johan-Kristjan Konovalov ütles, et kui varasemalt on messipind jagatud ettevõtete vahel laiali ja igaüks on keskendunud enda tutvustamisele, siis  seekord ollakse väljas sihtkohtadena. “Soovime, et messi külastajad saaksid rohkem aimu meie piirkonnast tervikuna ja leiaksid põhjust peatuda Järvamaal, Põltsamaa, Soomaal, Viljandis ja Mulgimaal kauem kui vaid ühe ettevõtte külastamiseks.”

Publikut meelitatakse sel aastal kontaktide korjega läbi loosimängu, millesse panustavad kõik Kesk-Eesti sihtkohad. Peaauhinnaks on ööbimine kahele Schloss Fellin hotellis Viljandis. Põltsamaa infolaua juures saab taaskord osaleda Põltsamaa-teemalises küsitluses ning panna end proovile WPark tasakaalulaual. Põltsamaa piirkonna infot on jagamas Põltsamaa Lossi, restoran Oberpahleni ja WPark esindajad. Sel aastal on letis Põltsamaa Lossi uus infovoldik, soodusflaier ja piirkonna sündmuste kalender ning esmakordselt  ka messipakkumine – Põltsamaa Lossi külastuselamus erihinnaga 19.90 (tavahinnast sääst -40%!). See sisaldab einestamist restoranis Oberpahlen ja lossi külastust. Elamuse saab endale soetada 08.-10.02 messihallist kohapealt või 11.02 lossi infopunktist.

Esimesel päeval osalevad Kesk-Eesti turundusspetsialistid ka töötoas, mille tarbeks on kohale toodud reisikorraldajad üle maailma. Kesk-Eesti võimalusi tutvustatakse reisikorraldajatele üks-ühele kohtumistel.

Messihall on avatud N-L kl 10-18, sisse pääseb e-piletiga (eelmüük käib) või lunastades pääslas pileti. Parkimine on tasuline.

Messil osalemist toetavad Viljandi linn, Rohelise Jõemaa koostöökogu, Mulgimaa Arenduskoda, Türi ja Järva vald, Põltsamaa Vallavara OÜ, Viljandimaa Arenduskeskus, Sihtasutus Järvamaa ja messil sihtkohti esindavad ettevõtjad.

Tule kogu perega Baltikumi suurimale reisilaadale!

Kesk-Eesti messipinda koordineerib:
Piret Sihver
Visit Järva sihtkohajuht / turismimessi Tourest projektijuht
www.visitjarva.ee

Teate koostasid:
Piret Sihver
Visit Järva sihtkohajuht / turismimessi Tourest projektijuht
Teele Kaeramaa
Visit Põltsamaa sihtkohajuht

Põltsamaa esindus 2023. a turismimessil Tourest.