Kesk-Eesti turismiorganisatsioon läheb 2024 Matkamessile

Seiklusjanulised reisisõbrad ja loodushuvilised, pange end valmis avastamaks Viljandimaa ja Kesk-Eesti võlusid 2024. aasta Matkamessil – põhjamaade suurimal turismimessil, mis toimub Helsingis 17. jaanuarist kuni 21. jaanuarini. Kesk-Eesti Turismiorganisatsioon on uhke esindamaks piirkonda Visit Estonia ühisstendil.

Piirkonna tutvustus soomekeelses bookletis ja veebilehel

Messi jaoks valmistab Kesk-Eesti turismiorganisatsioon ette põneva 20-leheküljelise soomekeelse bookleti, mis toob välja Viljandimaa, Järvamaa, Põltsamaa, Mulgimaa ja Soomaa mitmekesise ilu ja võlu. Samuti avatakse spetsiaalne maandumisleht veebilehel visitviljandi.ee, kus tutvustatakse piirkonda läbi viie põhiteema: kultuuri, looduse, toidu, sihtkohtade ja 2024. aasta sündmuste.

Matkamessi meeskond ja esinejad

Matkamessi külastajaid juhendavad kaks kogenud giidi ning kaks Kesk-Eesti Turismiorganisatsiooni töötajat. Messi töökeelteks on soome ja inglise keel, tagades, et külastajad saavad kogeda piirkonna võlusid oma emakeeles.

Ürituse tipphetkeks on kindlasti laupäev, kui Tõnu Steinberg(Toosikannu puhkekeskus) astub Nordic Stage laval esinema, rääkides Viljandimaa ja Kesk-Eesti idüllilistest väikelinnadest. Tõnu jagab oma kogemusi ja teadmisi laupäeval kell 15:00-15:30. Kõik on oodatud sellele põnevale esitlusele!

Lisainfo Matkamessi kohta

Kõik huvilised saavad leida lisainfot Matkamessi ametlikul veebilehel: https://matka.messukeskus.com/?lang=en.

Viljandimaa ja Kesk-Eesti on valmis tervitama kõiki uudishimulikke külastajaid, kes soovivad avastada unikaalset kultuuri, kaunist loodust ja maitsvaid toiduelamusi.

Kohtume Matkamessil!

Matka mess 2023. Foto: Marko Medar