Põltsamaa osaleb Tourest turismimessil

Põltsamaa Vallavara OÜ
PRESSITEADE
27.01.2023

Põhjamaade suurim müügimess Tourest toimub sel aastal juba 30. korda ning ootab kõiki reisihuvilisi külla 9.-11. veebruaril Tallinnas Eesti Näituste Messikeskuses. Esmakordselt on Põltsamaa messil väljas oma pinnaga, kus fookuses on Põltsamaa Loss ja WPark.

Tourest on vanim ja prominentseim mess Baltimaades, mis pakub aktiivset silmast silma kohtumist nii reisilistele kui ka Eesti parimate turismiprofessionaalidega.  Messil on hea võimalus esitleda oma sihtkohta ja kutsuda inimesi endale külla. Keskusest leiab kolm halli: Peahallis on esindatud reisibürood ja -korraldajad, transpordiettevõtted, turismivaldkonna tugiteenused. “Elamused ja Maitsed” hallis saab jalga puhata ja keha kinnitada, nautida ehedat Eestimaist toitu. “Puhka Eestis” halli on koondunud kõikide Eesti maakondade ja seal asuvate turismiatraktsioonide värvikad väljapanekud – just siit leiab ka Põltsamaa.

Põltsamaa on aastaid messil osalenud Jõgevamaa ühispinnal, kuid on sel aastal esmakordselt kohal oma eraldi väljapanekuga. Boksis saab tutvuda kõigi Põltsamaa põnevate võimalustega, panna end proovile WPark tasakaalulaual, osaleda Põltsamaa-teemalises küsitluses, degusteerida veine ning teada saada, kuidas ja millal hakkab tööle Põltsamaa lossi uus külastuskeskus.

“Valminud on Põltsamaa kohaturunduskontseptsioon “Põltsamaa on põnev” ning selle paremaks tutvustamiseks sündis otsus osaleda messil oma boksiga,” räägib Põltsamaa turismivaldkonna juht Teele Kaeramaa. “Kohe-kohe on lõpule jõudmas lossi suurarendus ning samuti on WPark saanud uue vahva lisa – seikluspargi. Seega on väga oluline olla rohkem pildil ning tutvustada meie põnevaid võimalusi nii reisikorraldajatele, kes organiseerivad grupireise kui üksikkülastajatele, kes võtavad suvepuhkuse ette omal käel.”

Messile pääsemiseks saab endale tasuta pääsme printida siit lingilt: https://piletikeskus.ee/et/select-ticket/v13w9e/1wumd8lp või osta kohapeal tavapileti hinnaga 5€. Sooduspilet (pensionäridele ja õpilastele) maksab 4€ ja perepilet 10€. Kuni 12-aastased lapsed pääsevad messile tasuta. Parkimisinfo ja leiab tourest.ee kodulehelt.

Turismimessi korraldab Eesti Turismifirmade Liit (ETFL) ja seda juba aastast 1991. ETFL on turismiga tegelevate tööandjate vabatahtlik ühendus, kelle põhiliikmeteks on Eesti reisibürood ja reisikorraldajd.

Lisainfo:
Teele Kaeramaa
Turismivaldkonna juht
Põltsamaa Vallavara OÜ
Tel 5817 2185
teele.kaeramaa@poltsamaa.ee

Koostaja:
Karit Kristina Kala
kakala@tmk.edu.ee