Teeme läbi virtuaaltalgute kevadeks turismiobjektid korda

Kevadel tehakse ikka suurpuhastust, et minna suvele vastu paremana ja värskemana.

Järvamaa, Põltsamaa ja Viljandimaa turismiarendusorganisatsioonid kutsuvad oma piirkonna turismiettevõtjaid märtsis, ühe kindla nädala jooksul, korda tegema oma objekti ja teenuse infot Puhka Eestis andmebaasis ja teisteski virtuaalkanalites.

Sarnaselt eelmisele aastale korraldame virtuaalsed sisestustalgud 14. märtsist kuni 20. märtsini.

Puhkaeestis.ee/visitestonia.com on riigi suurim turismiportaal ning selles info avaldamine on ettevõtjale tasuta. Andmebaasis sisalduva info põhjal planeeritakse nii riikliku kui ka kohaliku tasandi arendustegevusi ja turunduskampaaniaid. Samuti on andmebaas oluline riigiasutustele, kes planeerivad turismisektori toetamist.

Miks on Puhka Eestis andmebaasis olemine kasulik?

✅ Sinu tooted ja teenused jõuavad suure hulga potentsiaalsete külastajateni.

✅ Võimalus saada mainitud riiklikes ja kohalikes turundustegevustes.

✅ Mitmete toetuste taotlemisel on eelduseks ajakohane info andmebaasis.

✅ Tehes oma objektid korda praegu, saad rahulikult hooajale vastu minna.

Kuidas talgutel osaleda?

  • Logi sisse puhkaeestis.ee ettevõtja töölauale. Kui ettevõttel ei ole veel kontot, siis pöördu konsultandi poole.
  • Vaata üle oma olemasolevad teenused ja tooted. Vajadusel värskenda.
  • Kui sul on teenuseid või tooteid, mis veel andmebaasis pole, siis lisa need. Kõik teenused ja tooted võiksid olla sisestatud eraldi kirjetena, et otsingusõnad annaksid rohkelt vasteid.
  • Vaata üle ka pildid ja videod. Kas need on piisavalt kvaliteetsed, ajakohased ja iseloomustavad sinu pakkumist igakülgselt?
  • Ka ürituse sisestamiseks vajad sa kontot. Kui oled Piletileviga juba käed löönud, siis tuleb su üritus automaatselt nähtavale ka Puhka Eestis.
  • Vaata üle ka oma teised digikanalid (Facebook, Instagram, Google jne). Kas sealne info on värske? Kas kommentaaridele on vastatud? Kas sotsiaalmeedia ja Puhka Eestis objekt kannavad sama nime? Vajadusel ühtlusta!
  • Kontrolli, kas kõik teenused on ka sinu kodulehel.

Pühendame ühe nädala Puhka Eestis andmebaasi korrastamisele!

Kõigi Puhka Eestis andmebaasi puudutavate küsimustega palume julgesti pöörduda Põltsamaa Turismiinfopunkti (turism@poltsamaa.ee) või Jõgevamaa andmehalduri poole (jogeva@visitestonia.com).