Särgid ja retuusid “Põltsamaa on põnev”

Valmimisel on uued tooted Põltsamaa visuaaliga “Põltsamaa on põnev” – t-särgid ja retuusid! Telli Sinagi omale kodukoha kirjaga toode ja näita, et oled Põltsamaalt pärit või lihtsalt fännad seda toredat kohta! 🙂

Millised särgid?

Ümara kaelusega  mudelil on topeltõmblused varrukatel ja allääres – need tagavad kvaliteetse tulemuse. Särk on ilma siltideta ning kaaluks 160 g/m². Materjal: 100% puuvill.

1. Unisex mudel – sobib nii meestele kui naistele

Suurused: S-5XL

Värvivalikud: valge, sinine, must, tumepunane. Valgel särgil on kahevärviline logo (kollane-sinine), teistel särkidel on ühevärviline logo (valge).

Hind: 12 eurot

2. Naiste mudel – stiilse kehasse lõikega

Suurused: XS-2XL

Värvivalikud: valge, sinine, must, tumepunane. Valgel särgil on kahevärviline logo (kollane-sinine), teistel särkidel on ühevärviline logo (valge).

Hind: 12 eurot

3. Laste mudel

Suurused: 1-2 a / XS – 11-12 a / 2XL

Värvivalik: valge, sinine, must, punane. Valgel särgil on kahevärviline logo (kollane-sinine), teistel särkidel on ühevärviline logo (valge).

Hind: 9 eurot

4. Lisatoode: Sportlikud retuusid

Täispikad, kahekordne lai värvel, värvli seljaosa pisike tasku (nt võtmete hoidmiseks); kaaluks 240 g/m². Materjal: 92% polüester, 8% elastaan. Vasaku sääre välisküljel on valge kiri “Põltsamaa” koos logoga. NB! Retuuse saab tellida, kui on laekub soov minimaalselt 5 tellijalt.

Värvivalik: must

Suurused: XS-XL

Hind: 35 eurot

Kuidas tellida?

Esita oma tellimus SIIN VORMIL.

Toodete eest tasumine toimub kättesaamisel. Ole oma tellimussoovis kindel!
Tellitud tooted saab kätte Põltsamaa lossi infopunktist (Lossi 1, Põltsamaa linn). Kohapeal saab maksta nii kaardiga kui sularahas. Tooted valmivad ca 14 päeva jooksul pärast tellimusvormi sulgemist. Toodete valmimisest aname teada tellimusvormis esitatud e-postile.

NB! Tellides 5 või enam toodet, koostame ettemaksuarve.

Toodete tellimusi võtame vastu kuni 14. maini.

Lisainfo: turism@poltsamaa.ee

Põltsamaa on põnev! 🙂