Kuningamäe Kardikeskus

Kuningamäe küla, 48011 Põltsamaa vald
info@kuningamae.ee
+372 5194 8620
www.kuningamae.ee

Kuningamäe Kardikeskus – Sinu sihtkoht seikluseks ja lõbusaks ajaviitmiseks! Tee oma suvi põnevaks, saades uusi kogemusi ja luues ägedaid emotsioone Põltsamaa lähistel asuvas Kuningamäe Kardikeskuses.
Värskelt renoveeritud võidusõidurada võimaldab kogeda adrenaliinirohket kardisõitu ning võistlemist kaunis looduskeskkonnas nii algajal kui kogenud sõitjal. Kui seltskond on suurem, kui rajale mahub, siis saavad ülejäänud jälgida rajalolijate saavutusi boksis asuvalt monitorilt.
Kuningamäe Kardikeskus on ideaalne koht nii aktiivseks puhkuseks kui erinevate ürituste korraldamiseks. Meie mitmekülgsed võimalused pakuvad Sulle ja Sinu seltskonnale unustamatuid elamusi. Kas oled huvitatud sünnipäeva pidamisest, firmaürituse tähistamisest või hoopis konverentsi korraldamisest? Meie juures leiad sobiva lahenduse.
Lisaks põnevale kardisõidule saab mängida võrkpalli, tänavakorvpalli ning muid õuemänge või kiigel pilvi vaadelda. 860-meetrine rada on ideaalne jalgrattaga sõitmiseks ja rulluisutamiseks või erinevate võistluste korraldamiseks. Põltsamaal on põhjust pikemalt peatuda! Kardikeskus pakub majutust saunamajas, kämpingutes, on olemas võimalus telkimiseks ja autokaravaniga peatumiseks. Kui soovid lõõgastuda ja aega maha võtta, siis saad nautida meie mõnusat puuküttega sauna koos basseini ja grillinurgaga.